ul. Księcia Witolda 21/C Tel: +48 83 410 56 46 Kom: +48 501 484 109  
ul. Okopowa 18A, Kom: +48 506 570 818
Previous Next

Warsztaty Osteopatyczne - 29 luty 2020 r.

Zapraszamy na warsztat pt.: Stawy skroniowo-żuchwowe - podejście interdyscyplinarne. Siedmiogodzinne zajęcia przeplatane teorią i praktyką poprowadzi mgr Łukasz Grotowski D.O. dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta. Absolwent Flanders International College of Osteopathy oraz asystent w Osteopathy Academy Poland – FICO.

Warsztat ma na celu przybliżyć zagadnienia związane z technikami pracy orofacjalnej czyli w obrębie jamy ustnej. Praca tą metodą jest niezwykle pomocna w zwalczaniu bólu po zabiegach stomatologicznych oraz leczeniu takich dolegliwości jak na przykład zgrzytanie zębami. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się jak bardzo ważną rolę odgrywa współpraca fizjoterapeuty, stomatologa i ortodonty.

Prowadzący: mgr Łukasz Grotowski D.O.
Asystent: mgr Piotr Kucharuk

Plan warsztatu

 1. Fakty i mity dotyczące stawów skroniowo-żuchwowych.
 2. Jak wygląda badanie stawów skroniowo-żuchwowych?
 3. Korzyści pracy z ciałem podczas leczenia ortodontycznego – jakiej techniki można użyć?
 4. Fizjoterapia czy osteopatia?
 5. Specyficzna praca w obrębie jamy ustnej.

Organizator

 • Organizator: Centrum Zdrowia RENMED, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Lokalizacja: ul. Okopowa 18A, 21-500 Biała Podlaska
 • Termin: 29.02.2020 r godzina 10:00 – 17:00
 • Rejestracja uczestników odbywa się online za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/y36wqcd8cV19NQKL8 do dnia 24.02.2020 r.
 • Koszt uczestnictwa w szkoleniu: 150 zł.
 • Wpłatę należy dokonać na rachunek bankowy: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. oddział w Białej Podlaskiej, Nr 36 2030 0045 1110 0000 0161 1500 wpisując w tytule przelewu: "Warsztat Osteopatyczny - 29.02.2020"
 • Ilość miejsc jest ograniczona.

BIO Wykładowcy

mgr Łukasz Grotowski D.O. - Dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta. Absolwent Flanders International College of Osteopathy oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Oferuje pacjentowi nowoczesną terapię w dziedzinie leczenia zachowawczego problemu narządu ruchu oraz bólu w obrębie ciała. Jego pasją jest odkrywanie tajemnic działania ludzkiego organizmu – pracy jego poszczególnych układów oraz ich udziale w tworzeniu spójnej całości (medycyna holistyczna). Specjalizuję się w analizowaniu budowy i schematu poruszania się naszego ciała – znajdywaniu jego dysfunkcji, odkrywaniu przyczyn bólu, a następnie likwidowaniu ich poprzez stosowanie indywidualnie dobranej do potrzeb pacjenta terapii. Jest pasjonatem zawodu, wykładowcą na uczelni wyższej oraz asystentem w szkole osteopatii. Od 2015 prowadzi szkolenia dla stomatologów oraz fizjoterapeutów. Wiedzę oraz umiejętności rozwija na szkoleniach w Polsce i zagranicą. Z zamiłowania gra w piłkę nożną oraz biega długie dystanse. W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki klasycznej i podziwiać taniec

BIO Asystenta

mgr Piotr Kucharuk – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej, gdzie aktualnie pełni funkcję nauczyciela akademickiego. Od 2014 roku praktykuje w Centrum Zdrowia RENMED, prowadząc terapię dzieci, dorosłych, a także kobiet w ciąży. Nieustanie poszerza swój warsztat pracy biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, aby skuteczniej pomagać swoim pacjentom. Od 2017 roku jest studentem belgijskiej szkoły osteopatii FICO (Flanders International College of Osteopathy) mieszczącej się w Warszawie, gdzie pod okiem wykładowców z całej Europy zdobywa wiedzę z zakresu osteopatii.