fbpx
ul. Księcia Witolda 21/C Tel: +48 83 410 56 46 Kom: +48 501 484 109 
ul. Okopowa 18A, Kom: +48 506 570 818

SZKOLENIA

Szkolenia Specjalistyczne

Zapraszamy na specjalistyczne szkolenia z dziedziny fizjoterapii i osteopatii.
Organizowane przez nas kursy, szkolenia i warsztaty dają uczestnikom praktyczne umiejętności w pracy z pacjentem, umożliwiają specjalistom z zakresu fizjoterapii, osteopatii i sportu dostęp do najnowszej wiedzy i metod terapeutycznych.

Aktualne szkolenia

Warsztaty Osteopatyczne - 29.02.2020 r.

 • Informacje ogólne

  Zapraszamy na warsztat pt.: Stawy skroniowo-żuchwowe - podejście interdyscyplinarne. Siedmiogodzinne zajęcia przeplatane teorią i praktyką poprowadzi mgr Łukasz Grotowski D.O. dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta. Absolwent Flanders International College of Osteopathy oraz asystent w Osteopathy Academy Poland – FICO.

 • Poznaj szczegóły

  Warsztat ma na celu przybliżyć zagadnienia związane z technikami pracy orofacjalnej czyli w obrębie jamy ustnej. Praca tą metodą jest niezwykle pomocna w zwalczaniu bólu po zabiegach stomatologicznych oraz leczeniu takich dolegliwości jak na przykład zgrzytanie zębami. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się jak bardzo ważną rolę odgrywa współpraca fizjoterapeuty, stomatologa i ortodonty.

  Prowadzący: mgr Łukasz Grotowski D.O.
  Asystent: mgr Piotr Kucharuk

  Plan warsztatu

  1. Fakty i mity dotyczące stawów skroniowo-żuchwowych.
  2. Jak wygląda badanie stawów skroniowo-żuchwowych?
  3. Korzyści pracy z ciałem podczas leczenia ortodontycznego – jakiej techniki można użyć?
  4. Fizjoterapia czy osteopatia?
  5. Specyficzna praca w obrębie jamy ustnej.

  Organizator

  • Organizator: Centrum Zdrowia RENMED, mail: biuro@renmed.pl
  • Lokalizacja: ul. Okopowa 18A, 21-500 Biała Podlaska
  • Termin: 29.02.2020 r godzina 10:00 – 17:00
  • Rejestracja uczestników odbywa się online za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/y36wqcd8cV19NQKL8 do dnia 24.02.2020 r.
  • Koszt uczestnictwa w szkoleniu: 150 zł.
  • Wpłatę należy dokonać na rachunek bankowy: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. oddział w Białej Podlaskiej, Nr 36 2030 0045 1110 0000 0161 1500 wpisując w tytule przelewu: "Warsztat Osteopatyczny - 29.02.2020"
  • Ilość miejsc jest ograniczona.

  BIO Wykładowcy

  mgr Łukasz Grotowski D.O. - Dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta. Absolwent Flanders International College of Osteopathy oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Oferuje pacjentowi nowoczesną terapię w dziedzinie leczenia zachowawczego problemu narządu ruchu oraz bólu w obrębie ciała. Jego pasją jest odkrywanie tajemnic działania ludzkiego organizmu – pracy jego poszczególnych układów oraz ich udziale w tworzeniu spójnej całości (medycyna holistyczna). Specjalizuję się w analizowaniu budowy i schematu poruszania się naszego ciała – znajdywaniu jego dysfunkcji, odkrywaniu przyczyn bólu, a następnie likwidowaniu ich poprzez stosowanie indywidualnie dobranej do potrzeb pacjenta terapii. Jest pasjonatem zawodu, wykładowcą na uczelni wyższej oraz asystentem w szkole osteopatii. Od 2015 prowadzi szkolenia dla stomatologów oraz fizjoterapeutów. Wiedzę oraz umiejętności rozwija na szkoleniach w Polsce i zagranicą. Z zamiłowania gra w piłkę nożną oraz biega długie dystanse. W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki klasycznej i podziwiać taniec

  BIO Asystenta

  mgr Piotr Kucharuk – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej, gdzie aktualnie pełni funkcję nauczyciela akademickiego. Od 2014 roku praktykuje w Centrum Zdrowia RENMED, prowadząc terapię dzieci, dorosłych, a także kobiet w ciąży. Nieustanie poszerza swój warsztat pracy biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, aby skuteczniej pomagać swoim pacjentom. Od 2017 roku jest studentem belgijskiej szkoły osteopatii FICO (Flanders International College of Osteopathy) mieszczącej się w Warszawie, gdzie pod okiem wykładowców z całej Europy zdobywa wiedzę z zakresu osteopatii.


Warsztaty Osteopatyczne - 23.01.2020 r.

 • Informacje ogólne

  Zapraszamy na  warsztaty z cyklu.: Zastosowanie zasad osteopatii w wybranych dysfunkcjach narządu ruchu

  • Warsztat nr 1. Dysfunkcje barku – nowoczesne spojrzenie na problemy w obrębie obręczy barkowej. Prowadzący: mgr Bartłomiej Makaruk
  • Warsztat nr 2. Osteopatyczne podejście do terapii stawu kolanowego.
   Prowadzący: mgr Piotr Kucharuk
 • Poznaj szczegóły

  Warsztat obejmie zastosowanie poznanych zasad osteopatii w badaniu i terapii  dysfunkcji barku i stawu kolnowego.

  BIO Wykładowców

  Bartłomiej Makaruk - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, student w belgijskiej szkole osteopatii w FICO (Flanders International College of Osteopathy) mieszczącej się w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywał już w trakcie studiów fizjoterapii, gdzie odbył praktyki w czołowych polskich placówkach leczniczych, m.in. Carolina Medical Center, Centrum Rehabilitacji Sportowej oraz Ortopedika. Po studiach swoje doświadczenie zdobywał w trakcie pracy ze sportowcami w klubie AZS AWF Biała Podlaska, w której pracował m.in. z lekkoatletami, piłkarzami ręcznymi i ciężarowcami (również na tle międzynarodowym).
  Obecnie jest pracownikiem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego mieszącej się w Białej Podlaskiej, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu medycyny sportowej i szeroko pojętej terapii manualnej. Poza uczelnią pracuje w Centrum Zdrowia RENMED, w którym przyjmuje pacjentów z najróżniejszymi dolegliwościami począwszy od urazów ostrych i przewlekłych, kończąc na dolegliwościach, którymi zajmują się głównie osteopaci, m.in. redukowaniem i zwalczaniem bólów różnego pochodzenia.

  Piotr Kucharuk – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej, gdzie aktualnie pełni funkcję nauczyciela akademickiego. Od 2014 roku praktykuje w Centrum Zdrowia RENMED, prowadząc terapię dzieci, dorosłych, a także kobiet w ciąży. Nieustanie poszerza swój warsztat pracy biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, aby skuteczniej pomagać swoim pacjentom. Od 2017 roku jest studentem belgijskiej szkoły osteopatii FICO (Flanders International College of Osteopathy) mieszczącej się w Warszawie, gdzie pod okiem wykładowców z całej Europy zdobywa wiedzę z zakresu osteopatii.

  • Organizator: Centrum Zdrowia RENMED, mail: biuro@renmed.pl
  • Lokalizacja: ul. Okopowa 18A, 21-500 Biała Podlaska
  • Termin: 23.01.2020 r godzina 15:00 
  • Rejestracja uczestników odbywa się online za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/y2UkeuEUGTyjfBaM8 do dnia 20.01.2020 r.
  • Koszt uczestnictwa w szkoleniu: 50 zł
   Wpłatę należy uiścić na rachunek bankowy: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. oddział w Białej Podlaskiej, Nr 36 2030 0045 1110 0000 0161 1500 do dnia 20.01.2020 r. wpisując w tytule przelewu: "Warsztaty Osteopatyczne - 23.01.2020"
  • Ilość miejsc jest ograniczona

Warsztaty Osteopatyczne - 16.01.2020 r.

 • Informacje ogólne

  Zapraszamy na bezpłatny warsztat pt.: Zastosowanie zasad osteopatii w wybranych dysfunkcjach narządów ruchu. Zajęcia zostaną przeprowadzone przez belgijskiego wykładowcę i dyrektora FICO Osteopathy Academy, Jöry Pauwels MSc Ost, D.O.

 • Poznaj szczegóły

  Warsztat obejmie wstęp teoretyczny do koncepcji osteopatii, przedstawienie jej głównych założeń i celów. Część praktyczna obejmie zastosowanie poznanych zasad osteopatii w badaniu i terapii najczęściej spotykanych dysfunkcji układu mięśniowo-szkieletowego (m.in. nieswoiste bóle dolnego odcinka pleców).

  Warsztat poprowadzi Jöry Pauwels MSc Ost, D.O. – Dyrektor, Wykładowca w FICO Osteopathy Academy, silnie zaangażowany w promowanie osteopatii i działania szerzące rozpoznawanie osteopatii. Jako międzynarodowy nauczyciel podyplomowy, Jöry uczy manipulacji, ginekologii, dydaktyki, klinicznego rozumowania i koncepcji leczenia osteopatycznego.

  FICO Osteopathy Academy to szkoła osteopatii, która od ponad 20 lat pozostaje renomowanym centrum kształcenia osteopatycznego,  przedkłada jakość nad ilość – prowadzone są tam zajęcia zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o najlepszą jakość kształcenia.

  • Organizator: Centrum Zdrowia RENMED, mail: biuro@renmed.pl
  • Lokalizacja: ul. Okopowa 18A, 21-500 Biała Podlaska
  • Termin: 16.01.2020 r godzina 15:00 
  • Rejestracja uczestników odbywa się online za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/fEf4uWowDqvc2QkK7  do dnia 14.01.2020 r.
  • Ilość miejsc jest ograniczona. 

Galeria


Placówka dla dzieci

ul. Księcia Witolda 21/C

Placówka dla dorosłych

ul. Okopowa 18A

+48 501 484 109

Umów się na wizytę

+48 506 570 818

Umów się na wizytę

biuro@renmed.pl

Wyślij do nas maila.

biuro@renmed.pl

Wyślij do nas maila.

+48 83 410 56 46

Umów się na wizytę

Publish modules to the "offcanvas" position.